Search Product:

Všechny cesty vedou ke značce Fjällräven

Na rozdíl od jiných loveckých značek máme extrémně dlouhou historii, pokud jde o túry, přežití a život v horách a divočině. Lovec má v celé nabídce společnosti Fjällräven spoustu věcí k objevování. 

A na rozdíl od jiných společností, které se věnují outdoorovému vybavení, jsme také lovci. Není na tom vlastně nic zvláštního, jen to, že své vlastní znalosti z lovu využíváme při vývoji vybavení, které je tiché, teplé a vyhovuje specifickým požadavkům. Když sedíte na posedu, stopujete zvěř nebo si vychutnáváte večeři.  

Fjällräven je švédská společnost, která už od roku 1960 vyvíjí vybavení pro skandinávské podmínky. Lovit se však dá nesčetnými způsoby podle toho, kde ve světě se nacházíte. A stejně jako když jdeme na túru, bereme si s sebou švédské zvyklosti, protože podle nás fungují všude na světě. 

Bez ohledu na to, kde právě jste, existuje řada základních potřeb, které jsou společné všem formám pobytu v přírodě. Funkčnost. Odolnost. Spolehlivost. Nadčasovost. Teplo. Větrání. Styl. Udržitelnost. 

Ave všech těchto oblastech jsme odborníky. 

Abyste obdrželi svou zásilku před Vánocemi, objednejte v rámci: 2015-12-18T15:00 Prodloužené období vrácení vánočních objednávek do 15. ledna 2016 pro objednávky uskutečněné od 20. listopadu do 31. prosince 2015