Search Product:

Příslib ohledně našich výrobků

S výrobky společnosti Fjällräven si můžete vychutnat pobyt v přírodě bez toho, abyste si museli dělat starosti s vybavením. Náš příslib ohledně výrobků vychází z šesti důležitých principů – právě to můžete očekávat, když si něco od nás zakoupíte.

Funkčnost

Společnost Fjällräven má velké zkušenosti s výrobou funkčního vybavení pro všechny typy outdoorových aktivit. Patřili jsme k prvním, kteří testovali výrobky v různých klimatických zónách, od Grónska až po vlhké brazilské deštné pralesy. Větrací otvory, umístění kapes, výběr materiálů – vše vychází z dlouholetých zkušeností a důkladných zkoušek v různých podmínkách.

Trvanlivost

Když si kupujete nějaký výrobek od společnosti Fjällräven, můžete mít jistotu, že si nebudete muset velmi dlouho kupovat žádný nový místo něj. Johan Skullman, který odpovídá za zkoušky, v čele svého týmu v průběhu několika měsíců vystavuje všechny naše výrobky většímu namáhání, než by to dokázal kdokoli jiný za řadu let.

Dlouhá životnost závisí na mnoha faktorech – nejen na výrobních zkušenostech, vynikajícím výběru materiálu a složení výrobků, ale také na přísné kontrole kvality v celém výrobním řetězci.

Nadčasovost

Když vyvíjíme výrobky, snažíme se o to, abyste je mohli dlouhá léta s láskou používat a neomrzely se vám. Místo toho, abychom sledovali trendy, plně se zaměřujeme na funkci a naše návrhy jsou prosté a nadčasové. Vzhled výrobků vždy vychází z praktického použití, což je u outdoorových aktivit v konečném důsledku to nejdůležitější.

Spolehlivost

Vaše vybavení by mělo být vhodné pro použití na místech, kde není žádný prostor pro chybu. Proto se snažíme volit materiály a řešení, díky nimž získáte bezpečný a spolehlivý výrobek. A právě z toho důvodu všechny naše výrobky před uvedením na trh testují, nosí a používají zkušené skupiny testerů.

Lovněž necháváme textilní zkušebny provádět zkoušky trvanlivosti, pevnosti v natržení a řady dalších faktorů, abychom měli naprostou jistotu, že všechny součásti si zachovají stejně vysokou technickou úroveň. 

Snadné užívání

Zacházení s našimi výrobky by mělo být snadné, jakmile se seznámíte s tím, jak je používat. Ale i sebevíc praktické výrobky jsou k ničemu, pokud bude jejich používání na nechráněných místech nebo v nepříznivém počasí obtížné. Proto například naše stany jsou nejen stabilní, ale také se snadno staví, když vás zastihne náhlá bouře.

Všestrannost

Jedním z důvodů, proč rádi trávíme čas ve volné přírodě, je její neuvěřitelná rozmanitost. Zatímco v jeden den vás zastihne vyjící vichřice, hned ten příští z jasné modré oblohy svítí slunce. Rozmanitost přírody se odráží také v našich výrobcích, které navrhujeme tak, aby vám sloužily nejen v rozmanitém klimatu, ale i při nejrůznějších aktivitách.

Například naši trvanlivou tkaninu g-1000 můžete upravit pomocí vosku Greenland Wax, abyste mohli oblečení z ní používat ve studeném podnebí i v tro­pickém prostředí. A naše batohy jsou plně nastavitelné, takže je mohou používat nosiči různých postav, a nastavení jim zajistí požadovaný komfort. Odepínatelné horní klopny, které poslouží na procházkách jako ledvinky, i kalhoty s odepínacími nohavicemi jsou dalšími příklady designových řešení, která přispívají k použitelnosti v nejrůznějších situacích.