Search Product:

O kolekci Numbers

Kolekce oděvů s výjimečně dlouhou životností a malým dopadem na životní prostředí

V počátcích Fjällrävenměly všechny naše produkty čísla. Kolekce Numbers Series tuto tradici oživuje, kdy každý produkt v řadě nese označení podle toho, kolik má předchůdců.

Například Jacket No.68 je nejnovějším modelem v dlouhé řadě funkčních a trvanlivých outdoorových bund Fjällräven, zatímco Gaiter Trousers No.1 jsou první kalhoty svého druhu s inovativní funkcí návleků.

Udržitelný systém

Všechny oděvy v kolekci Numbers Series jsou navrženy jako součást systému, proto je lze kombinovat s jinými oděvy a upravovat tak, aby vyhovovaly nejrůznějšímu účelu použití, ročnímu období i klimatickým podmínkám.

Kolekce vychází z 50letých zkušeností společnosti Fjällräven v oblasti návrhů funkčního a trvanlivého outdoorového oblečení a vybavení. Udržitelnost zůstává jednou z našich priorit, kterou nikdy neztrácíme ze zřetele, a všechny naše oděvy jsou navrženy tak, aby měly výjimečně dlouhou životnost a malý dopad na životní prostředí. Z tohoto důvodu používáme G-1000® Eco, odolnou tkaninu vyrobenou z recyklovaného polyesteru a organické bavlny.

Zesílení materiálu na exponovaných místech zvyšuje trvanlivost každého oděvu. U všech produktů věnujeme navíc velkou pozornost návrhu i provedení, aby bylo možné po letech používání obnošené části oděvu vyměnit, čímž se jeho životnost ještě prodlužuje.

Náš závazek vyrábět udržitelným způsobem znamená, že všechny produkty v řadě Numbersmají prvky vyrobené z recyklované kůže, kterou získáváme ze švédského závodu Fjällräven na výrobu pásků. Jednotlivé díly z přírodně vyčiněné kůže se liší barvou i vzhledem, díky tomu je každý oděv v řadě Numbers zcela jedinečný.

Výrobu kolekce Numbers zajišťují téměř výhradně pečlivě volení dodavatelé v Evropě. Tím se nejen snižují nároky na nezbytnou dopravu a tím i dopad na životní prostředí, ale také jsme schopni zaručit, že všechny fáze produkce probíhají na vysoké úrovni.

Výsledkem toho všeho je řada odolného a nadčasového oblečení, které bude provázet jeho majitele na bezpočtu dobrodružných výprav po mnoho let.

There are no products matching the selection.