Search Product:

G-1000

Jedna z nejlepších outdoorových tkanin na světovém trhu

G-1000 je velmi odolná a univerzální tkanina vlastní produkce společnosti Fjällräven. Jde o osvědčenou klasiku, se kterou se v průběhu celého roku dobře vybavíte na jakoukoli výpravu do každého klimatu – od tropů po polární oblasti. Hustě tkaný materiál (směs 65 % polyesteru a 35 % bavlny té nejvyšší kvality) je ošetřen voskem Greenland Wax. Díky této kombinaci patří G-1000 k nejlepším outdoorovým tkaninám na světě s řadou skvělých vlastností:

• Odolnost G-1000 je velmi odolný proti oděru. Odolnost v kombinaci s nízkou hmotností z něj dělá dokonalou volbu pro cestování a pobyt ve volné přírodě.

Odolnost proti vodě Vosk Greenland Wax aplikovaný na oděvy z G-1000 výrazně zvyšuje jejich odolnost proti vodě a vlhkosti. To znamená, že je můžete nosit i v dešťových přeháňkách. Pokud tkanina provlhne, velmi rychle uschne.

• Odolnost proti větru Díky husté vazbě je tkanina G-1000 téměř 100 % odolná proti větru. Pokud na ni aplikujete vosk Greenland Wax, získáte kompletní ochranu proti větrným poryvům.

• Prodyšnost Jednou z nejpůsobivějších vlastností materiálu G-1000 je jeho výborná prodyšnost – účinně odvádí tělesnou vlhkost, což je obzvlášť praktické při namáhavých aktivitách.

• Ochrana proti UV záření Tkanina poskytuje téměř 100% ochranu proti ultrafialovému záření (UVA a UVB) a tím výrazně snižuje riziko spálenin od slunce.

• Odolnost proti komárům Hustá vazba tkaniny chrání vaši kůži před komáry a jiným obtížným hmyzem, což je praktické jak v horách a v lese, tak při cestách do oblastí s horkým klimatem. (Upozorňujeme, že varianta G-1000 Lite není odolná proti komárům.)

Products found: 3 Show: All
 1. G-1000 představuje často lepší volbu

  G-1000 představuje často lepší volbu

  Mnozí lidé nosí bez dlouhého přemýšlení nepromokavé „technické“ svrchní bundy. Avšak ti, kteří... Read more »
 2. Čtyři typy materiálu G-1000

  Čtyři typy materiálu G-1000

  G-1000 je velmi odolná a univerzální tkanina vlastní produkce společnosti Fjällräven. Read more »
 3. Zrodila se outdoorová klasika

  Zrodila se outdoorová klasika

  V 60. letech minulého století nebylo outdoorové oblečení zdaleka tak funkční jako dnes... Read more »