Search Product:

MT, Micro Travel

Chladivý, rychleschnoucí a nemačkavý

Micro Travel (MT) je naší originální tkaninou, kterou jsme vyvinuli pro pobyt v teplejším podnebí. Spojuje vlastnosti lehkých a odolných mikropolyamidových vláken s chladivou česanou bavlnou. Materiál MT je oblíbený především pro svou extrémní prodyšnost, která vás udrží svěží. Prodyšnost materiálu je zárukou, že vaše oblečení zůstane suché a vy se budete cítit příjemně a pohodlně. Při cestování je důležité se za každou cenu vyvarovat jakékoli zbytečné zátěži, a proto vyrábíme materiál MT co možná nejlehčí. Navíc se téměř nemačká.

Naše oblečení z materiálu MT má kromě toho řadu vychytávek ve formě kapes a funkcí, které vám usnadní život na výpravách za dobrodružstvím.

Hlavní vlastnosti materiálu MT:

Schopnost rychle schnout: Výrobky z materiálu MT jsou extrémně prodyšné, což zaručuje, že zůstanou suché a vy se budete cítit skvěle. Oblečení vyrobené z MT schne přibližně třikrát rychleji než srovnatelné bavlněné produkty.

Lehkost a nemačkavost: Materiál MT prakticky nic neváží a téměř se nemačká. Oblečení z tohoto materiálu se proto ideálně hodí na cestování a dobrodružné výpravy do oblastí s teplým klimatem.

Ochrana před UV paprsky: MT je tkaninou, která zajišťuje ochranu téměř před celým spektrem ultrafialového záření, včetně záření alfa a beta. V porovnání s bavlnou je tato ochrana dvojnásobná.

Products found: 4 Show: All
 1. Cape Point MT Trousers

  Cape Point MT Trousers

  Lehké a pohodlné cestovatelské kalhoty z měkkého a rychleschnoucího materiálu s odpínacími...
  149,95 €
  Další
 2. Cape Point MT Zip-Off Trousers

  Cape Point MT Zip-Off Trousers

  Lehké a pohodlné cestovatelské kalhoty z měkkého a rychleschnoucího materiálu s odpínacími...
  154,95 €
  Další
 3. Daloa MT Zip-Off Trousers

  Daloa MT Zip-Off Trousers

  Pohodlné, praktické kalhoty s odpínacími nohavicemi z materiálu chladivého na dotek, který...
  159,95 €
  Další
 4. Marlin MT Hat

  Marlin MT Hat

  Lehký a rychleschnoucí klobouk. Sbalitelný do kapsy. Nastavování obvodu hlavy.
  39,95 €
  Další