Search Product:

Náš závazek v otázce peří

Společnost Fjällräven vyrábí péřové výrobky více než 40 let. Naše společnost je známá po celém světě tím, že používáme peří pouze té nejvyšší kvality. Když si od společnosti Fjällräven zakoupíte péřový výrobek, můžete si být stoprocentně jisti, že peří, které používáme, je výsledkem postupu, v němž se v maximální možné míře pečuje o dobrou kondici a pohodu ptáků.

100% dohledatelné

Společnost Fjällräven začala již v roce 2009 připravovat přísné postupy a pokyny pro zacházení s peřím. Dnes máme jeden z nejprůhlednějších řetězců outdoorového průmyslu, kde je veškeré naše peří stoprocentně dohledatelné - přímo od nově vylíhlých housat až po hotový výrobek. Proto jsme v roce 2010 získali čestné uznání od Animal Welfare Sweden za naše manipulační postupy s peřím.

Peří nejvyšší kvality vyráběné etickým způsobem

Peří používané pro výrobky Fjällräven je vedlejším produktem potravinářského průmyslu.  Prvořadou zásadou naší práce je zajistit ptákům tak kvalitní život, jak je to jen možné, a zařídit, aby všichni naši partneři sdíleli náš přístup ohledně zodpovědného nakládání se zvířaty. Dobré životní podmínky ptáků jsou nejdůležitějším bodem našich zásad ohledně peří - druhou naší prioritou je používání pouze vysoce kvalitního peří v našich produktech. Abychom měli jistotu, že se peří od Fjällräven nikdy nesmísí s peřím z jiných zdrojů, je uzavřeno v zapečetěných vacích, které jsou kontrolovány opakovanými zkouškami v různých fázích výrobního postupu.

Zde můžete najít soubor filmů, článků a snímků, z nichž se dozvíte více o našich zásadách ohledně peří a o tom, jak je dodržujeme.

Sledujte postup produkce peří krok za krokem
Od alarmu k čestnému uznání