Search Product:

Kalhoty

Mnoho lidí zastává názor, že naše cestovní, outdoorové a trekkingové kalhoty patří k nejlepším na světě - na to jsme náležitě hrdí. Pravděpodobně jste si všimli, že nabízíme kalhoty pro většinu aktivit, z různých materiálů, ve více střizích a s mnoha funkcemi.

Vysoká očekávání od vašich kalhot

Vaše outdoorové kalhoty by vás neměly pouze ochránit před pichlavými větvičkami, ale také odolat oděru při sezení na kamenech či dřevěných špalcích. Měli byste se v nich cítit pohodlně a být v suchu a pohodě, i když teplota neočekávaně stoupne. Vaše kalhoty by vás měly udržet v suchu, když začne pršet. Při prudkém poklesu teploty byste se měli stále cítit pohodlně, i když pod vaší svrchní vrstvou máte dlouhé spodní kalhoty. Aby toho nebylo málo, vaše kalhoty by měly také dobře vypadat. Jinými slovy, máte od vašich kalhot vysoká očekávání.

Funkční, odolné a nadčasové outdoorové kalhoty

Dobrou zprávou je, že i my máme vysoká očekávání. Neustále hledáme nová řešení a navrhujeme nové modely kalhot. Naše novinky získávají uznání na veletrzích či od znalců z odborných novin a časopisů. Přesto si můžete všimnout, že mnoho typů kalhot se každý rok do kolekce vrací. Je to jednoduše proto, že pro mnoho lidí je konkrétní střih praktický a pohodlný. Například naše kalhoty Vidda jsou součástí naší kolekce již více než deset let a pořád patří k nejoblíbenějším pro  náročnější výpravy do přírody.