Search Product:

article

Svrchní bundy

Tři typy svrchních bund

Hlavním úkolem svrchní bundy je poskytnout vám ochranu před větrem, deštěm a dalšími vnějšími vlivy. Jako poslední článek celého systému by se bunda měla dobře včlenit do procesu odvádění tělesné vlhkosti. Naše svrchní bundy se vyrábí ze tří základních druhů materiálů:

G-1000: Pevná, odolná a přizpůsobivá látka
Hydratic a ECO-SHELL: Tato kombinace vám zajistí prodyšnost a odolnost vůči vodě a větru
MicroTravel: Lehká, prodyšná a rychleschnoucí látka

Svrchní bundy v provedení G-1000 – odolné, prodyšné a přizpůsobivé

Voděodolné bundy si na sebe oblékáme mnohem častěji, než je to nutné. Ze zvyku sáhneme po voděodolné bundě, i když zrovna neprší. Vysvětlením tohoto nešvaru může být, že lidé často přeceňují odolnost membrány a její schopnost „dýchat“. Do určité míry voděodolné membrány tyto vlastnosti mají, ale bundě G-1000 se kvalitou zdaleka nerovnají.

Bundy vyrobené z naší odolné a přizpůsobivé látky G-1000 jsou skvělé pro celoroční nošení. Jsou neuvěřitelně oděru vzdorné, odolné vůči větru a vodě a navíc poskytují ochranu před nepříjemnými komáry. V porovnání s bundami, které obsahují membránu, nabízí G-1000 nepřekonatelný systém odvádění vlhkosti. Tyto vlastnosti látky G-1000 se dají jednoduše umocnit nanesením vrstvy přírodního vosku Greenland Wax.

Pokud hledáte odolnou svrchní bundu, která zvládne i velmi tvrdé zacházení, pak je pro vás bunda G-1000 to pravé.

Svrchní bundy v provedení Hydratic nebo ECO-SHELL – voděodolné, větruvzdorné a prodyšné

Pokud hledáte komplexní ochranu před větrem, vodou a sněhem, ale zároveň je pro vás důležitá cirkulace vzduchu a odvádění tělesné vlhkosti, jsou naše svrchní bundy Hydratic a ECO-SHELL pro vás tou nejlepší volbou.
Naše svrchní bundy vás udrží v suchu i během prudkých a dlouhých lijáků nehledě na to, zda jdete, či ležíte na mokré zemi. Svrchní bundy Hydratic a ECO-SHELL nepustí k vašemu tělu vítr, který by vás jinak zbavil tělesného tepla, jak se často stává v oblastech s extrémně studeným klimatem nebo ve vysokých nadmořských výškách. Naše svrchní bundy mají dva systémy odvádění vlhkosti – skrze mikroskopické póry v látce, které jsou menší než kapka vody, ale větší než molekuly páry, nebo skrze chytré větrací otvory, komínkové límce a síťované kapsy.

Pokud potřebujete být fyzicky aktivní i v prudkém lijáku, ale nechcete se zpotit, pak je pro vás svrchní bunda Hydratic nebo ECO-SHELL ideálním řešením.

Svrchní bundy v provedení MicroTravel – lehké, chladivé a rychleschnoucí

Tyto bundy jsou určeny pro jarní a letní podnebí, ideální na safari nebo podobná dobrodružství v teplejších oblastech. Bundy MicroTravel (MT) jsou chladivé, rychleschnoucí a odolné proti UV záření. Navíc jsou téměř nemačkavé. Mají velmi nízkou hmotnost a ve vašem zavazadle nezaberou prakticky žádné místo. Mají mnoho praktických kapes a dalších chytrých funkcí, které vám zpříjemní život na výpravách do teplých krajin.

Pokud se chcete během vašeho dobrodružství cítit svěží, svrchní bunda MicroTravel (MT), je skvělým řešením.

Abyste obdrželi svou zásilku před Vánocemi, objednejte v rámci: 2015-12-18T15:00 Prodloužené období vrácení vánočních objednávek do 15. ledna 2016 pro objednávky uskutečněné od 20. listopadu do 31. prosince 2015