Search Product:

Platba

Jak zaplatím za svou objednávku?

V současné době lze platit pouze platebními/kreditními kartami, např:

• MasterCard
• Maestro
• VISA kreditní/platební karta
• VISA Electron

   

Platba pomocí platební/kreditní karty

Všechny platby budou prověřeny a autorizovány vydavatelem karty i námi, aby byla zajištěna bezpečnost a ochrana před zneužitím či podvodem. Bezpečnost plateb je pro nás vysoce důležitá. Proto jsou všechny informace posílány pomocí kódovaných serverů (SSL/HTTPS). Tento systém zabrání tomu, aby byla vaše platební/kreditní karta zneužita ostatními. Fenix nikdy neukládá jakékoliv informace ohledně vaší karty. 

Platba přes DIBS 

Uvědomte si, že vás automaticky přesměruje na stránku plateb DIBS. Zde potřebujete zpracovat svou platbu. Zůstaňte v systému DIBS, dokud nebude proces platby dokončen. Po dokončení platby sa automaticky vrátíte do našeho obchodu. Tímto byl proces platby úspěšně dokončen.

Kdy mi bude platba odečtena z účtu?

Jestliže platíte platební/kreditní kartou, bude tato platba autorizována během objednávky a poté obdržíte e-mail s potvrzením úspěšné objednávky. Platba za zboží vám nebude z karty odečtena do té doby, dokud objednávku nezpracujeme a neodešleme ze skladu.

Jestliže vaše karta nebude autorizována, nebude žádná platba odečtena z účtu a na obrazovce se vám objeví oznámení, že platba nebyla úspěšná. Poté vás požádáme o poskytnutí jiného způsobu platby.