Search Product:

Podmínky vrácení zboží


Prodloužené období vrácení vánočních objednávek do 31. ledna 2018 pro objednávky uskutečněné od 23. listopadu do 31. prosince 2017*

Bez ohledu na právo odstoupení a záručního práva poskytujeme našim zákazníkům dodatečné a dobrovolné právo vrátit zboží z vánoční sezony: Objednávky uskutečněné v rámci období od 23. listopadu do 31. prosince 2017 se můžou kdykoli vrátit před uplynutím půlnoci dne 31. ledna 2018. Pro uplatnění speciálního vánočního práva na vrácení musíte jednoduše zaslat nazpět zakoupenou položku(-y).

Postupujte podle níže popsané metody.


 

Při vrácení zboží vám doporučujeme postupovat následovně:

1. Použijte návratku, kterou jste dostali spolu s balíkem od společnosti Fjällräven, jejíž příslušná pole bude třeba vyplnit v případě zájmu o vrácení zboží. Čísly 1 až 8 konkretizujte důvod vrácení zboží.

2. Pokud máte zájem o zaslání předplaceného dodacího štítku, obraťte se na oddělení služeb zákazníkům na e-mailové adrese (customerservice@fjallraven.se) nebo telefonicky 0046 (0) 8 54518688

Pokud se rozhodnete kontaktovat oddělení služeb zákazníkům, bude třeba uvést následující údaje: jméno, číslo objednávky, adresu a telefonní číslo.

Poznámka: Za předplacený dodací štítek bude účtován paušální poplatek ve výši 9,90 EUR.

3. Po konzultaci s oddělením služeb zákazníkům vám e-mailem zašleme předplacený dodací štítek.

4. Příslušné položky spolu s návratkou pečlivě zabalte do krabice. Můžete použít krabici, ve které vám bylo zboží doručeno, případně úplně jinou krabici.

5. Dodací štítek, který jste dostali od oddělení služeb zákazníkům, nalepte na vnější stranu balíčku.

6. Balík nechte převzít kurýrem, případně ho odneste na poštu nebo do dodacího střediska.Proces vrácení peněz

Vrácení peněz se uskuteční stejnou formou platby, jakou jste si zvolili při původním nákupu. Příklad: Pokud jste platili kreditní kartou, příslušná suma vám bude připsána zpět na účet dané kreditní karty. Peníze vám vrátíme max. do 14 kalendářních dnů ode dne přijetí vráceného zboží.

Záruka

Nabízíme omezenou záruku po dobu 2 let, která začíná obdržením zboží. Jestliže není možné poskytnout náhradu, můžete zvolit odstoupení od kupní smlouvy nebo přijmout slevu. Záruka neplatí na škody způsobené nevhodným užíváním nebo na následky běžného opotřebení.

Chcete-li uplatit záruční práva a získat štítek předplacené dopravy, obraťte se na náš zákaznický servis pomocí e-mailu (customerservice@fjallraven.se) nebo telefonu na čísle (0046 (0) 8 54518688).


 

Poznámka pro prodloužené období vánočního vrácení: 

* Abyste dodrželi termín, tak stačí, abyste vrátili zakoupené zboží před půlnocí 31. ledna 2018. Za jakékoli takové zboží vrátíme peníze v rámci max. 14 dní, a to za předpokladu, že jste vrátili produkt(-y) v originálním balení, a že produkt(-y) budou nepoužité a nepoškozené. Vrátíme vám vámi už zaplacenou kupní cenu, ale bez vámi uhrazeného poplatku za dodání při vaší původní koupi a nákladů na vrácení zboží. Dodatečná, prodloužená a dobrovolná politika vrácení během vánočního období nemá vliv na vaše práva vyplývající ze zákona. Nemá vliv hlavně na právo vrácení zboží a vaše zákonná záruční práva.