Search Product:

Podmínky vrácení zboží


 

Při vrácení zboží vám doporučujeme postupovat následovně:

1. Použijte návratku, kterou jste dostali spolu s balíkem od společnosti Fjällräven, jejíž příslušná pole bude třeba vyplnit v případě zájmu o vrácení zboží. Čísly 1 až 8 konkretizujte důvod vrácení zboží.

2. Pokud máte zájem o zaslání předplaceného dodacího štítku, obraťte se na oddělení služeb zákazníkům na e-mailové adrese (customerservice@fjallraven.se) nebo telefonicky 0046 (0) 8 54518688

Pokud se rozhodnete kontaktovat oddělení služeb zákazníkům, bude třeba uvést následující údaje: jméno, číslo objednávky, adresu a telefonní číslo.

Poznámka: Za předplacený dodací štítek bude účtován paušální poplatek ve výši 9,90 EUR.

3. Po konzultaci s oddělením služeb zákazníkům vám e-mailem zašleme předplacený dodací štítek.

4. Příslušné položky spolu s návratkou pečlivě zabalte do krabice. Můžete použít krabici, ve které vám bylo zboží doručeno, případně úplně jinou krabici.

5. Dodací štítek, který jste dostali od oddělení služeb zákazníkům, nalepte na vnější stranu balíčku.

6. Balík nechte převzít kurýrem, případně ho odneste na poštu nebo do dodacího střediska.Proces vrácení peněz

Vrácení peněz se uskuteční stejnou formou platby, jakou jste si zvolili při původním nákupu. Příklad: Pokud jste platili kreditní kartou, příslušná suma vám bude připsána zpět na účet dané kreditní karty. Peníze vám vrátíme max. do 14 kalendářních dnů ode dne přijetí vráceného zboží.

Záruka

Nabízíme omezenou záruku po dobu 2 let, která začíná obdržením zboží. Jestliže není možné poskytnout náhradu, můžete zvolit odstoupení od kupní smlouvy nebo přijmout slevu. Záruka neplatí na škody způsobené nevhodným užíváním nebo na následky běžného opotřebení.

Chcete-li uplatit záruční práva a získat štítek předplacené dopravy, obraťte se na náš zákaznický servis pomocí e-mailu (customerservice@fjallraven.se) nebo telefonu na čísle (0046 (0) 8 54518688).